MISPixel

MISPixel Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Pixel Akademi
Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü öğrencilerine özel olarak kodlanmış bir mobil uygulamadır. Uygulama bölümün dijital platformda ki ilk ve şu an tek toplumsal medya uygulaması özelliğini taşımaktadır

"MISPixel Nedir ? "

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü öğrencilerine özel olarak kodlanmış bir mobil uygulamadır. Uygulama bölümün dijital platformda ki ilk ve şu an tek toplumsal medya uygulaması özelliğini taşımaktadır. Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünün her türlü konu ve kavramı hakkında bilgilere erişebilme sektöre yakın diğer bölümler,üniversiteler, akademisyenler ve iş verenlerin bulunmuş olduğu bir network mobil uygulamasıdır.????

 

 

MISPixel nasıl bir mobil uygulamadır ?

Nasıl Kullanılır?

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü öğrencilerin tümü ile etkileşime geçeceği hemde kendi üniversitesi içinde etkileşime geçebileceği bir mobil uygulamadır.

Öncelikle üye olmanız gerekmektedir.Üye olduktan sonrasında üniversitenizi belirlemelisiniz.Daha daha sonra ise isterseniz durum,fotoğraf,makale,blog,vlog,cv vb. Paylaşabileceğiniz bir platform haline dönüşür. MISPixel?de takip sistemi mevcuttur.Takip sistemi yardımıyla direkt olarak meslektaşlarınızdan oluşan bir network ağı kurabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
MISPixel indir